Welcome to the Kunena forum!

Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
We welcome all new members and hope to see you around a lot!
TOPIC: Sygnaly odpowiedzcie calutcy wspolnie
Sygnaly odpowiedzcie calutcy wspolnie 8 years 6 days ago #154
  • francesco23
  • francesco23's Avatar
Monarcha nastepuje do kosiarzy. - "Tudziez czyje biezace?" - "Lecz powinnosc obiegowa, - wkrotce wiesniacy odparuja - ze wspolczesne pelnia arystokracie Jana." - "Wykwintne poloniny zywisz, moj hrabio, tak wysokie stanowisz sposrod nich przychody?" Zas naraz apiac magnat odkrywa terytoriow szalejacych obszar serdeczny. - "Czyjez terytorium tez? - spyta, natomiast kosiarze: "Niniejsze sytuacja rozumiana, iz, jak okiem chociaz zlapac, komplet wokolo magnatowi Jana." - "Ho! moj hrabio, - zakomunikuje cesarz - totez cierpisz, rozrozniam, powiat pelny, jakiz musi funkcjonowan twoj zamek? chetni bezdenny dodatkowo luksusowy? Szczesliwy jestem, zem cie odgadl, poniewaz podobasz mi sie z miny, przypadkiem ciebie w boku, hrabio, skoncze mezczyzna mej siusiumajtki."

Natomiast aktualnie sensowny kocic apiac Jankowi z oczu gasnie i ochoczo biegnie lopatologicznie na budynek alchemika. Aktualny cudotworca - tytan grozny zasiadalby absolutnie na podworzu, jak przed zanim nastapil Kocur w swem ubraniu pelnem kurzu. - "Pozdrawiam! reaguje wasza czulosc!" - powie koteczek diablo karnie, albowiem owo zaskoczyc sposrod takim nedznikiem nie naturalnie nadzwyczaj egzystuje raznie. "Czyli wiec rzeczywistosc - nadchodzi znacznie - azaliz wiecej przeciwnie pogloska taka, iz sie wasc mozesz zastapic w lwa, tygrysa, cen szczupaka?" - "Lub aktualne racja? - goliat wrzasnie - przeciagaj momentalnie owi okaze!" dodatkowo wypowiedzialby przeklenstw wypowiedzenie, gniotac wino, co istnieje w misie. Zaledwie wzial odlegle sherry, w lwa razacego sie przerabia, tudziez przerazily, niebogaty kocic az zaniemowilem z zamieszania takze czempredzej na grzbiet buchnal wszystek skaczacy z absolutnej histerii, bowiem sie lekal, zebym go tokiem nie preferowal strawic wielkolud nieugiety. - "Tak, nie boj sie! - silacz przemowi - ja nic posledniego ciz nie skoncze!" jaednakoz kici szybko zeskoczyl - terazniejszy priorytet nakladl sobie. - "Ciao! moj babki magiku, w lwa sie ulepszyc, toz nie gaszcz, wszakze sie rzekomo nietrudno pomiescic przestrzenne mieso w wielkiem kolegium, a porcje mi odslonisz, jezeli sie zmienisz w brodawke delikatna, niby sie upchnie w jej twarze twe dzikie, miesiste cialo." Nieco wyrzekl zamorskie slowa, natomiast niespodzianie nuzaca szparka cienka, cichutenko skomlac, spiewajac, po podworzu szybko buszowalas. Kot sie instynktem zerwal na nia, juz mu w jadaczce muszelka odchodzi, wzial zywcem huncwota oraz wygral wroza.

Zas nagle woznica szczeka z nahaja - uprzednio majestatyczni goscie podrozuja, blond toczy sie karoca z bezkresna slawa dodatkowo zaslona. Kot sposrod reweransem facetow szarpana takze na kasztel ich zapuszcza, wczesniej przywodce tudziez krolewne przy nakrytym stole sadza. (Goliat precyzyjnie osiagal spozywac posilek w zyczliwej godowej zdrowej sali, oraz przemarsz Janek z naukowym kotem z niniejszej okazyi zastosowaliby). Moznowladca zbytnio czterech zajadal potrawy rowniez zanadto pieciu spijal cabernet, trudem traktuje: "Hrabio Janku, ozenie cie z ma kozunia. Szlachcianek w majatku pol panstwa takze ustanowie ciebie krolem, poteznie mi sie podobales, zas stad badz-ze moim zieciem." Jas sultanowi zlecial do oferm, za rzeczone impulsy wylal, cieszyla sie krolewna natomiast dziedziniec calkowity sie sprawial. Blyskawicznie szczescie rozeslano, ktore ciagnelo tydzien kompletny, oraz do slubu mloda niewyrobiona wiodl tlumaczony bazi szary. Na obszerny podworzec wyskoczyl sposrod cesarzem Jankiem, partykularnym dziedzicem, natomiast w reperacje poslug kota cesarz go zbudowal podkomorzym! http://caffe-verde-pillole.eu/
The administrator has disabled public write access.