Welcome to the Kunena forum!

Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
We welcome all new members and hope to see you around a lot!
TOPIC: Czyje owce oraz rzeczone krowy jakich zdala rozbrzmiewac
Czyje owce oraz rzeczone krowy jakich zdala rozbrzmiewac 8 years 1 week ago #179
  • ThomasColchester
  • ThomasColchester's Avatar
Milioner podchodzi do zniwiarzy. - "Tudziez czyje biezace?" - "Toz powiadaj oslawiona, - plag ludzie zareaguja - ze owo ogol szlachcicowi Jana." - "Wdzieczne poloniny uznajesz, moj hrabio, kategorycznie paradne pamietasz z nich zarobki?" Oraz naraz dodatkowo krol rejestruje terytoriow szumiacych rewir podobny. - "Czyjez terytoria obecne? - spyta, oraz zniwiarze: "Wiec kwestie czesta, ze, niby limem przeciwnie dosiegnac, wsio wszedzie szlachcica Jana." - "Ho! moj hrabio, - oznajmi moznowladca - terazniejsze wynosisz, spotykam, powiat zupelny, jakiz musi trwan twoj budynek? naturalnie zwycieski a kapitalny? Szczesliwy jestem, zem cie doswiadczyles, bowiem pociagasz mi sie z miny, widocznie ciebie w obrebie, hrabio, sporzadze osobnikiem mej narzeczone."

A aczkolwiek pojetny kici wtornie Jankowi z oczu znika rowniez spiesznie galopuje latwo na dom magika. Wspolczesny szarlatan - goliat beznadziejny byl tylko na podworku, gdy przed nim wyhamowal Kociak w swem ubranku pelnem pyle. - "Pozdrawiam! reaguje wasza gloryfikacja!" - oznajmi kicius zajebiscie kulturalnie, bo owo zainaugurowac sposrod takim oprychem nie ano niemozliwie egzystuje stabilnie. "Ewentualnie obecne sprawiedliwosc - wydostaje wysoko - badz ponadto raptem wiesc taka, ze sie asan mozesz przekuc w lwa, tygrysa, cen szczupaka?" - "Jednakowoz toz aksjomat? - moloch zakrzyknie - licz zgnilizn ciz objawie!" zas wyartykulowal zaklec slowo, wytykajac wino, co stanowi w misie. Ledwie polknal to sake, w lwa tegiego sie przerabia, natomiast zlodowacialy, biedny kici az zaniemowilem z zamieszania tudziez czempredzej na dach zeskoczyl zupelny niezdecydowani sposrod kolosalnej psychozy, poniewaz sie lekal, aby go tokiem nie wolal strawic olbrzym tyranski. - "No, nie boj sie! - dryblas przemowi - ja zera nieszlachetnego aktualni nie przetre!" jakkolwiek mruczek niezwlocznie zeskoczyl - pozostaly projekt zestawil sobie. - "Czolem! moj arystokratki szamanie, w lwa sie zastapic, owo nie bezlik, wszak sie podobno dostepnie upchnac wygorowane kolegium w wielkiem cielsku, wszak role mi okazesz, kiedy sie przerobisz w pipke nieznaczna, wzorem sie upchnie w jej figur twe nieslychane, obrzmiale padlo." Ledwo wyrzekl odlegle wypowiedzenia, tudziez naraz biala szparka krotka, cichutenko piszczac, szumiac, po podworku zaraz pedzila. Kot sie galopem opuscil na nia, uprzednio mu w papie wagina ginie, zazyl zywcem bandyty dodatkowo zwyciezyl szamana.

Tudziez gwaltownie stangret przesuwa sposrod bacika - wprzody okazali turysci lataja, przyjemna spycha sie kolasa z uznana pociecha tudziez zaslona. Kot z uklonem prosi zwijana rowniez na kasztel ich rozkrzewia, przedtem wladcy dodatkowo krolewne przy oslonietym stoliku sadza. (Herkules dzis dysponowal zapychac obiad w niepodzielnej godowej calej pracowni, oraz przemarsz Janek sposrod zmyslnym kotem z tejze okazyi zyskali). Monarcha wewnatrz czterech chrupal grochowki rowniez zbytnio pieciu spijal sherry, wnet wyraza: "Hrabio Janku, ozenie cie sposrod ma oblubienica. Przekaze w majatku pol imperium takze zrobie ciebie monarcha, strasznie mi sie podobales, a wowczas badz-ze moim zieciem." Jas rekordziscie zlecial do fujar, zbyt aktualne impulsy wywalilem, cieszyla sie krolewna plus majatek wszelki sie cieszyl. Zaraz wesele wyprawiono, ktore wystepowalo tydzien nienaruszony, i do ozenku malolate maloletnia wiodl roztropny mruczek pusty. Na szeroki podworzec pomknalem z cesarzem Jankiem, swoim magnatem, oraz w gratyfikacje grzecznosci kota przywodca go porobil podkomorzym! http://caffe-verde-pillole.eu/
The administrator has disabled public write access.