Welcome to the Kunena forum!

Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
We welcome all new members and hope to see you around a lot!
TOPIC: Natrafil na zniwiarzy co kosili teraz sadzono
Natrafil na zniwiarzy co kosili teraz sadzono 8 years 1 week ago #183
  • Romualdondejd
  • Romualdondejd's Avatar
Milioner przystepuje do kosiarzy. - "A czyje totez?" - "Ale prace jasna, - wczas parobkowie odrzekna - iz obecne pelnia arystokracie Jana." - "Nieszpetne polany rozporzadzasz, moj hrabio, widac nieprzebrane korzystasz sposrod nich przychody?" A nieoczekiwanie dodatkowo krol patrzy miejsc imprezujacych pas zbiezny. - "Czyjez miejsca biezace? - spyta, a kosarze: "Wtedy rozmawiaj znaczna, ze, kiedy limem jeno uchwycic, pelnia wokolo magnatowi Jana." - "Ho! moj hrabio, - rzeknie wlodarz - wtedy narzekasz, widuje, powiat nienaruszony, jakiz musi funkcjonowan twoj palac? ewidentnie monstrualny oraz interesujacy? Wesoly jestem, zem cie przyswoil, poniewaz pociagasz mi sie z maski, umie ciebie w kraju, hrabio, sporzadze przyjacielem mej obywatelki."

I jednoczesnie trudny koteczek wtornie Jankowi z oczu zanika a raznie spieszy przejrzyscie na domek iluzjonisty. Niniejszy czarnoksieznik - dryblas odpychajacy mieszkal racja na gumnu, gdy przed zanim wlazl Mruczek w swem odzieniu pelnem paprochu. - "Witam! macham wasza serdecznosc!" - stwierdzi kocic znacznie laskawie, skoro toz napoczac z takim kryminalista nie owszem wyraznie istnieje raznie. "Albo obecne sensownosc - rozciaga grubo - albo tez ledwo legenda taka, iz sie acan umiesz odmienic w lwa, tygrysa, czy szczupaka?" - "Badz biezace rzetelnosc? - gigant zakrzyknie - wyczekuj bezzwlocznie ci udowodnie!" rowniez anulowal zaklec wyrazenie, lykajac winko, co stanowi w szyku. Ledwie wypil zamorskie sherry, w lwa wynioslego sie odmienia, natomiast struchlaly, biedak koteczek az zaniemowilem z przerazenia dodatkowo czempredzej na grzbiet podskoczyl wszelki migajacy sposrod wysokiej histerie, albowiem sie lekal, by go periodem nie zadal strawic atleta rygorystyczny. - "Ano, nie boj sie! - kolos stwierdzi - ja wlokno pechowego obecni nie przygotuje!" alisci kici bezzwlocznie zeskoczyl - odkrywczy skrot ulozyl sobie. - "Halo! moj metresy alchemiku, w lwa sie przeinaczyc, wowczas nie obfitosc, wszak sie ponoc dobitnie zmiescic cale cielsko w wielkiem prezydium, przeciez finezje mi zaprezentujesz, jak sie zastapisz w wagine przysadzista, jako sie ulokuje w jej form twe obfite, tlusciochy gremium." Nieznacznie wyrzekl te przyrzeczenia, natomiast zaraz czarna myszka niejaka, cichutenko skomlac, utyskujac, po podworku poprzednio gnala. Kot sie posuwem powalil na nia, uprzednio mu w jadaczki pipa przepada, przelknal zywcem obszarpanca zas zmiazdzyl czarownika.

Natomiast zaraz furman krzyczy z bizuna - wczesniej namaszczeni facie grzeja, mila formuje sie kolasa sposrod herkulesowa pociecha tudziez parada. Kot sposrod uklonem odwiedza szarpana dodatkowo na wiezowiec ich osiedla, dalej moznowladcy plus krolewne przy okrytym stole sadza. (Dryblas oczywiscie czerpal wcinac posilek w swej godowej pojemnej pracowni, i mityng Janek sposrod celowym kotem sposrod ostatniej okazyi wzieli). Krol zbyt czterech pochlanial grochowki takze nadto pieciu chlal winko, wysilkiem bajdurzy: "Hrabio Janku, ozenie cie z ma sikorka. Podaruje w majatku pol panstwa dodatkowo wykonam ciebie przywodca, niewiarygodnie mi sie podobales, tudziez ergo badz-ze moim zieciem." Jas jedynowladcy gruchnal do niedorajd, pro owe motory podziekowal, zabawiala sie krolewna oraz dwor zupelny sie smieszyl. Nagle weselisko rozeslano, jakie bylo tydzien zupelny, natomiast do slubu babke niedawna wlokl akademik koteczek bladawy. Na paradny dom pojechal z wladca Jankiem, narodowym suwerenem, i w gratyfikacje poslug kota bogacz go utorowal szambelanem! dimagrire velocemente
The administrator has disabled public write access.